DomůGalerieKontakt
Running Away
Running Away

Maturita klepe na dveře ...

22. dubna 2014 v 11:32 | Kris |  Myšlenky a úvahy
Je zvláštní, že jsem se k blogu zase odhodlala po milionu světelných let právě ve chvíli, kdy mám práce nad hlavu a nevím kam dřív skočit. Asi potřebuju podporu, ideálně ze strany letos maturujících, kteří se cítí stejně bezmocní jako já.

Smutně sleduju šanony. Stovky stran textu, které jsem s elánem zpracovala. Písmena krčící se na bílých stránkách si tiše prozpěvují. Nemohu zvednout ruku. Síly mě opustily. Po chvíli přesouvám před sebe složku, pomalu ji otvírám a oči počínají kmitat, jezdí ze strany na stranu, ale mozek nevnímá. Čtu, ale nevím co. Táži se sama sebe: "Jaký to má smysl?"

Nevím zda na to mám a zda to zvládnu. Zoufale hledám na internetu stránky, které se zabývají strategiemi učení. Nevím jak si mám do hlavy narvat všechny ti informace. Největší nechuť mám, paradoxně, na psychologii, která mě baví, jde mi, ale nebaví mě si číst ty nudné zápisky. Ráda bych poslouchala přednášky, hodiny a hodiny,kdyby mi někdo povídal o pokusech, které byly prováděny a o tom, jak se vše vyvíjelo a vyvíjí ... ale ne, na to je už pozdě, zbývá necelý měsíc a já šílím ....

Nějaké rady?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 WaclawQ WaclawQ | E-mail | 17. ledna 2017 v 19:51 | Reagovat

Chtěli byste zvýšit návštěvnost na devcicazdediny.blog.cz několikrát? Hledat v google: Masitsu's tricks

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama